Spôsob dopravy

 

Slovenská pošta - doručenie Balík na poštu D+2 (dodanie do 2 dní po odoslaní tovaru). Pri menších zásielkach dodanie formou Doporučeného listu. Zásielku je nutné si vyzdvihnúť na pošte prípadne v balíkoboxe ak ju tam pošta uloží.

Cena: 3,50 € s DPH

Kuriérom - doručenie kuriérom SPS (Slovak parcel servis) alebo Expres kuriérom na adresu D+1 (nasledujúci pracovný deň po odoslaní)

Cena: 3,90 € s DPH

 

Spôsob platby

 

1. Platba bankovým prevodom vopred

Po zaregistrovaní Vašej objednávky Vám pošleme potvrdenie objednávky. Potvrdenie obsahuje informácie o objednanom tovare, bankové spojenie pre platbu bankovým prevodom. Ako variabilným symbol použite prosím číslo objednávky.  Po pripísaní prostriedkov na účet spoločnosti Vám zašleme tovar spolu s priloženou faktúrou Vami zvoleným spôsobom. O vybavení objednávky Vás budeme informovať emailom.

 

2. Dobierkou

Po zaregistrovaní Vašej objednávky Vám pošleme potvrdenie objednávky. Potvrdenie obsahuje informácie o objednanom tovare. Tovar zaplatíte pri dodaní na najbližšej pobočke Slovenskej pošty alebo prepravcovi (Kuriérovi) v hotovosti. Faktúra Vám bude doručená spolu s tovarom. O vybavení objednávky Vás budeme informovať emailom.

Dobierka - úhrada formou dobierky, na pošte alebo kuriérovi v hotovosti

Cena: 0,90 € s DPH

 

3. Platba platobnou kartou

Zvolením platby kartou Vás po odoslaní objednávky presmeruje na platobnú bránu GOPay, kde zrealizujete úhradu. Po odoslaní platby Vám pošleme potvrdenie objednávky. Potvrdenie obsahuje informácie o objednanom tovare. Takáto objednávka bude vybavená najneskôr na druhý deň a odoslaná Vami zvoleným spôsobom. Faktúra Vám bude doručená spolu s tovarom. O vybavení objednávky Vás budeme informovať emailom.

 

4. Platba Bitcoinom

Zvolením platby Bitcoinom (BTC) Vás po odoslaní objednávky presmeruje na platobnú bránu GOPay s peňaženkou pre platbu v BTC, kde zrealizujete úhradu. Pozor pre platbu v BTC používajte výhradne kryptomenu BTC. Nepoužívajte nú kryptomenu, aby ste sa vyhli strate. GOPAy penaženka slúži výhradne na platbu v BTC. Po odoslaní platby Vám pošleme potvrdenie objednávky. Potvrdenie obsahuje informácie o objednanom tovare. Takáto objednávka bude vybavená najneskôr na druhý deň a odoslaná Vami zvoleným spôsobom. Faktúra Vám bude doručená spolu s tovarom. O vybavení objednávky Vás budeme informovať emailom.