Technológia (TP) POZNIK 

Technológia (TP) POZNIK  je kombináciou niekoľkých vedeckých procesov, ktorá má schopnosť ovplyvniť siete spojených molekúl v rôznych objektoch hmoty, (voda, sklo, plast, kov a ďalšie) pomocou informácií alebo kódu.


Vďaka presnej aplikácii technológie Poznik TP môžeme vybrať, zosilniť a vytlačiť konkrétne informácie energie (vibrácie) k objektom nášho výberu. Informácie sú vytlačené v číslach, kde každé číslo obsahuje stovky súborov informácií.

Konečným výsledkom je kombinácia starostlivo vybraných súborov informácií. Informácie sú zozbierané prostredníctvom výskumu po dobu niekoľkých desiatok rokov. Kódovanie zahŕňa prísne skúšobné postupy pre každý jeden výrobok.

Technológia TP je súčasťou vedeckej oblasti, ktorá bola označená ako „technológia tretieho tisícročia“. Technológia Poznik pracuje s oblasťami fyzikálnej medicíny a informačných technológií, ktoré prichádzajú z kvantovej fyziky.

Predstavuje kombináciu mnohých vedeckých postupov, ktoré ovplyvňujú molekuly rôznych látok, ako je voda, sklo, plast, kov, atď. prostredníctvom informácií alebo kódu. TP technológia je založená na viac ako 40 rokoch neustáleho výskumu a bola vyvinutá skupinou špičkových vynálezcov, ktorí získali viac ako 90 medzinárodných ocenení za vynikajúce úspechy a vynálezy.

 

Predstavenie Technológie informovania POZNIK. Vznik technológie, IEP a jednotlivé procesy.

Vinko Žgajner


Zdroj: Poznik technology, Celje, Slovenia, SK titulky

Newsletter

Majte vždy informácie z prvej ruky vďaka newslettru!

Meno:

Priezvisko:

* E-mailová adresa: