Základný princíp

Chromoterapia ako metóda alternatívnej medicíny, používa farby a svetlo k vyváženiu energie v ľudskom tele, a jej doplnenie po stránke psychickej, emocionálnej, spirituálnej, aj mentálnej. Keď vystavíme vodu vo farebnej nádobe slnečnému svetlu, tak voda absorbuje vibrácie tejto konkrétnej farby. To je základný princíp chromoterapie.

Podľa jej zásad, sa ľudské telo skladá z rôznych farieb. Nedostatok akejkoľvek farby potenciálne vedie k ochoreniu. Hovorí sa, že jednotlivec je zdravý tak dlho, kým jeho farebné spektrum je v harmonickom stave.
i9 fľaše plne využívajú túto najprirodzenejšiu liečebnú silu tým, že umožňujú každému jednotlivcovi vybrať svoju obľúbenú farebnú kombináciu a pomôcť podporiť vibráciou farby svoje zdravie.

Príroda nám poskytuje úžasné a jednoduché riešenia. Každý jednotlivec môže využiť túto energiu na liečbu a prevenciu chorôb. 

Farby podľa čakier 

Čakry sú nefyzické energetické centrá (čisté svetlo), ktoré pomáhajú pretvárať a udržiavať naše fyzické, duševné a duchovné životné sily. Slovo »čakra« je starobylým termínom v Sanskrite a označuje sa "koleso svetla". Ak veríme, že je naša existencia vyššia, potom je tiež jasné, že sme všetci súčasťou tejto "väčšej sily". Každú čakru reprezentuje iné farebné spektrum a s ním spojený charakter a vlastnosti po stránke psychickej, emocionálnej, spirituálnej, aj mentálnej. Viac o konkrétnych čakrách nájdete na našom blogu.

 

Ktorá s vami rezonuje?

 

Vplyv čakier na životne dôležité orgány a emocionálny stav

 

 

Newsletter

Majte vždy informácie z prvej ruky vďaka newslettru!

Meno:

Priezvisko:

* E-mailová adresa: