Jeden štítok a 11 druhov farieb 

i9 fľaša sa vyrába v 11 farbách. Všetkých 11 druhov má vo svojom srdci naprogramovaný jeden kódovací štítok a ten je rovnaký na každej informovanej fľaši. Rozdiel je teda vo farbe silikónových obručí a zátky, čo je z hľadiska farebnej terapie veľmi dôležité pre zdravie a celkovú harmóniu. Nie sú to vyložene len farby, ktoré pomáhajú cítiť sa lepšie, ale aj energia svetla, ktorá tieto farby odráža. Každá farba spolu so svetlom prispieva k vyváženiu energie v ľudskom tele a jej doplnenie po stránke psychickej, emocionálnej, spirituálnej aj mentálnej.

Podľa čoho teda vyberať?

Jedna možnosť je, že si zmapujete vlastnosti, účinky a vplyv jednotlivých farieb z hladiska chromoterapie a čakrového systému. Tie nájdete podrobnejšie rozpísané v obchode pod každou fľašou, tiež v záložke CHROMOTERAPIA alebo v článkoch na našom blogu.

Druhou možnosťou  je INTUITÍVNY výber farby.

Je to možnosť, ktorú najviac doporučujeme. Intuícia je vnútorný hlas, vnútorné vedenie, odpoveď zvnútra, alebo jej niekedy hovoríme aj šiesty zmysel. Hovorí sa, že intuícia sa nemýli.  Práve pod jej vedením sa nám dostáva to, čo je pre nás prirodzené a potrebné pre daný moment. Ide o rozhodnutie alebo výber, ktorý je pre našu cestu tou správnou voľbou. Takéto rozhodnutie nesprevádzajú negatívne emócie, ale naopak, vnútorná istota a pokoj. Môžeme to opísať ako jasnosť v rozhodnutí. Dôležité je uvedomiť si seba samého a zachytiť odpoveď zvnútra. Preto sa skúste nacítiť a jednoducho počúvnuť svoj vnútorný hlas. Pomôckou pri výbere vašej farby Vám môže byť naše i9Bottle Promo video.

 

Zdroj: by i9living

 

 

V roku 2022 pribudli v našej ponuke dve nové farby.

 

i9 Ružová – SÚCIT        i9 Sivá – STABILITA
Vnútorná cesta srdca   
Spojenie so zemou

 

 

i9 informovaná fľaša Sivá

Podporuje: láskavosť, súcit , pokoj, jemnosť, náklonnosť…                                                         Podporuje: stabilitu, uzemnenie, neutralitu, rovnováhu...

 

 

Najžiadanejšou fľašou je i9 fľaša Dúhová-ČAKRA, ktorá zahŕňa celé farebné spektrum a ponúka tak rovnováhu farieb.

Newsletter

Majte vždy informácie z prvej ruky vďaka newslettru!

Meno:

Priezvisko:

* E-mailová adresa: